Меню сайту
Головна » Дошка оголошень » Ольжичеві читання » Ольжичеві читання

Ділова зустріч. Віталій Паздрій та економічний патріотизм
26.11.2017, 18:40

Під час П'ятих Всеукраїнських молодіжних Ольжичевих читань, що розпочалися у ЗОШ №1, пройшла зустріч із Віталієм Ярославовичем Паздрієм, керівником Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми". Віталій виявився цікавою людиною, впевненою та вмотивованою. Він близький до народу і легко знайшов спільну мову з аудиторією, яка складалась із учасників Ольжичевих читань, батьків, вчителів, представників прес-центру та інших присутніх на цьому заході.

Спершу він розповів про себе та про те чим ми будемо займатись. Цей захід проходив у вигляді конференції. Віталій задавав питання і уважно вислуховував думку кожного бажаючого висловитись з тієї чи іншої теми, а далі доповнював, якщо виникала необхідність, адже аудиторія виявилась розумною і погляди більшості збігалися із реальними відповідями на запитання.

Тема цієї зустрічі - патріотична економіка, тому питання були відповідні. Наприклад: що таке патріотизм, економіка, підприємництво, а що таке патріотична економіка? На всі ці питання ми мали вичерпну відповідь, а найголовніше - це не було нудно, а навпаки, цікаво! Наш спікер наводив різні приклади, доповнюючи їх слайдами і власними пропозиціями і рішеннями.

На жаль, ця зустріч продовжувалась всього п'ятдесят хвилин, але за цей час ми дізнались деякі нюанси щодо економіки нашої країни та зарубіжних. Було б цікаво ще раз зустрітись із Віталієм і дізнатись нове зі сфери економіки, ведення бізнесу та власних проектів.

Настя Нагорна,

вихованка гуртка «Школа журналістики»

ДЦ позашкільної роботи

Корабельного району,

учениця гімназії №3 Корабельного району

м. Миколаєва

Додав: РІДНА_ШКОЛА |
Переглядів: 31 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту
Форма входу