Меню сайту
Головна » Дошка оголошень » Ольжичеві читання » Ольжичеві читання

Як «сірі» обличчя перехожих ми  перетворювали на яскраві
28.11.2017, 03:23

16 листопада - Міжнародний день толерантності. Що таке толерантність? Це, перш за все, повага до людей та їх самовираження. Толерантність - показник вихованості людини та у суспільстві означає терпимість до інших думок, поглядів. 

Тож сьогодні, 16 листопада 2017 року, учасники П'ятих Всеукраїнських Ольжичевих читань не залишилися в стороні від цього свята та пішли реалізовувати вже заплановані справи. Я із першого дня спостерігаю за секцією «жовтих сердець» - «Україна – Раїна», то в курсі того, що вони намітили. Тепер вирішила побачити чи не розійшлися слова із ділом.

Усі зібрались біля головного входу МЗОШ №1 та вирушили до скверу, що біля ТЦ "Фуршет".  А далі - найцікавіше... У нашої групи була камера, то, як ви здогадалися, сьогодні ми знімали відео. Майже кожен із нас зробив паперові сердечка та із ними підходив до будь-якого перехожого, щоб віддати цю листівочку, обійняти та сказати щирі слова, а куратор тим часом знімав усе, що відбувалося. 

Люди, котрі проходили повз, майже всі мали "сірі" обличчя, і це зрозуміло, адже вони заклопотані своїми справами. Але коли до тебе підходять із щирими побажаннями, то, звісно, людині стає приємно на душі і вона починає усміхатися. Це ж чудово, коли ми можемо спостерігати, як хтось радіє через наші вчинки. А після цього заходу діти мали трохи вільного часу. Тож всі грали в рухливі ігри та розважалися. 

Марина Мельничук, 
вихованка гуртка "Школа журналістики" 
ДЦ позашкільної роботи Корабельного району, 
учениця гімназії №3
м. Миколаєва

Додав: РІДНА_ШКОЛА |
Переглядів: 26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту
Форма входу