Меню сайту
Головна » Дошка оголошень » Ольжичеві читання » Ольжичеві читання

П’яті Всеукраїнські молодіжні Ольжичеві читання.
08.12.2017, 01:11

     З 14 по 17 листопада у нашій школі відбулись П’яті Всеукраїнські молодіжні Ольжичеві читання.  В заході взяли участь учні та студенти із багатьох навчальних закладів України. Вся школа із нетерпінням чекала цієї події. Готуватися почали заздалегідь. Кожен учасник Ольжичевих читань написав твір за однією із запропонованих орг.комітетом тем. 

Так сталося, що я була не тільки  учасницею, а й координатором в одній із секцій. Це мені дуже сподобалося, я допомагала нашим гостям швидше адаптуватися в новому середовищі. В роботі нашої першої секції брали участь 20 учнів, усі вони мали різні погляди та інтереси, тому я із  захопленням спілкувалась із такою кількістю індивідів. У гостей також була можливість подивитися не тільки наше шкільне життя, а й побачити визначні місця Миколаївщини, зустрітися із представниками влади міста й області. Усім сподобалася вечірка по-миколаївськи: гості були в захваті, ми спілкувалися, танцювали, співали та фотографувалися. Також запам’яталась наша ранкова руханка, яку проводили учні з Академії лідерства, це було дуже весело, а після руханки нашим учасникам працювалося набагато краще. Всі учасники Ольжичевих читань отримали подарунки, цікаві книжки.

     Протягом трьох днів в нашій родині гостювала учасниця Ольжичевих читань із міста Первомайська Ганна Шиманська. Ми з нею потоваришували, дівчинка виявилась милою та приємною. Моїм батькам вона також сподобалась. Я сподіваюсь, що колись ми із нею знову зустрінемося, а поки, після її від’їзду, ми спілкуємося в соціальних мережах.

Ось спогади моєї мами Оксани Іванівни Зіневич «Наша родина приймала у себе одну із учасників Ольжичевих читань, дівчинку із Первомайської школи Ганнусю Шиманську.  Спілкування із нею виявилось легким і невимушеним, ми створили дружню атмосферу.» 

Загалом від Ольжичевих читань я отримала тільки позитивні враження, проявила себе як особистість, познайомилась із талановитими людьми та знайшла нових друзів.

Альбіна Зіневич, учениця 10 класу

Додав: РІДНА_ШКОЛА |
Переглядів: 96 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту
Форма входу