Меню сайту
Головна » Дошка оголошень » Ольжичеві читання » Ольжичеві читання

Робота в секціях
28.11.2017, 03:17

"Самопожертва, гордість за Батьківщину і реалізація України як країни - це і є патріотизм",- так висловилась у своїй роботі "Молонолог українця" учасниця П'ятих Всеукраїнських Ольжичевих читань Дар'я Степанова на презентації робіт у своїй секції під назвою "Європейська Україна". Я мала можливість відвідати цю секцію і бути присутньою на презентації робіт учасників.

А відбувалося це так: кожному учаснику надавалось три хвилини на розповідь про свою роботу і дві - на те аби відповісти на питання інших учасників. Було багато виступів і кожен із них достойний.

Для себе я виокремила декількох учасників , які були дійсно на висоті за вибором теми, за тим, як мислять, за відповідями на запитання і змістом роботи, це - Аліна Філенко, Дар'я Степанова, Анна Мільніченко, Єлизавета Козакова та Анеса Донець. На мою думку, саме ці дівчата змогли донести суть заданої теми, висловити власну думку про патріотизм і європейську Україну, розповісти хто ж такі насправді патріоти і як ними стати.

Також я згодна із Анною Мільніченко, яка сказала "якщо ти не знаєш минулого,ти не достойний майбутнього". Вважаю , що на якій би території ти не жив, яку б країну ти не шанував, повинен знати історію своєї держави, підтримувати та вшановувати її традиції ,бути серцем і душею із нею.

Настя Нагорна,

вихованка гуртка «Школа журналістики»

ДЦ позашкільної роботи

Корабельного району,

учениця гімназії №3 м. Миколаєва.

Додав: РІДНА_ШКОЛА |
Переглядів: 29 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту
Форма входу