Меню сайту
Головна » Дошка оголошень » Ольжичеві читання » Ольжичеві читання

Ще один день із життя талановитих, наполегливих та розумних або Коли змінюєш країну, слід почати із себе
28.11.2017, 03:15

Наполегливі, талановиті та розумні учасники П’ятих Всеукраїнських молодіжних Ольжичевих читань (ВМОЧ), організатором яких є МЗОШ №1 імені Олега Ольжича, прямували назустріч новим цілям, завданням, подіям та знанням. Тож і другий день перебування молоді у місті покровителя Святого Миколая виявився ще насиченішим та цікавішим, ніж перший. А почався він із урочистої церемонії відкриття та фотографування учасників П’ятих ВМОЧ, а продовжився оглядом фільму «Жива УПА» та зустріччю із, власне, режисером цього фільму Марією Яремчук. На «десерт» ми попрямували до Миколаївської філії Всеукраїнської Академії Лідерства, що знаходилася у будівлі готелю «Металург». Саме там і відбулася презентація Української Академії Лідерства (УАЛ).

Що ж являє собою Українська Академія Лідерства? УАЛ – це десятимісячна програма для випускників загальноосвітніх шкіл, що ґрунтується на трьох складових розвитку: фізичному, емоційному та інтелектуальному. На сьогоднішній день діє п’ять осередків УАЛ, що знаходяться у Києві, Львові, Полтаві, Харкові та нашому рідному Миколаєві. Академія об’єднує однодумців, які прагнуть змінити себе та свою країну.

Що ж стало поштовхом до створення Академії Лідерства? Після Революції Гідності було остаточно вирішено, що покоління нових громадян, які готові взяти на себе відповідальність за долю України самостійно не народиться: його потрібно виховати. За ізраїльською концепцією було створено УАЛ, до якої відібрано найактивніших та найнаполегливіших студентів із усієї України, які готові змінювати країну та змінюватися самим. Вони проходять три етапи відбору та розподіляються по п’ятьох осередках Академії. Причому якщо ти живеш у Миколаєві, то це зовсім не означає, що ти будеш навчатися у Миколаївській філії Академії. Група лідерів складається приблизно із 40 чоловік у кожному осередку. Їм безкоштовно надається проживання та харчування. Студенти УАЛ розглядають проблеми міста та намагаються знайти шляхи їх вирішення. Вони пишуть проекти та втілюють їх у життя.

Лідери провели нам екскурсію та показали умови свого проживання. Мені сподобалося те, що студенти Академії самостійно створюють дизайн свого житла, разом працюють та відпочивають, подорожують та навчаються. Зверну увагу й на те, що студенти ВУАЛ розмовляють двома мовами: українською і англійською.

А під кінець нашого візиту отець Андрій Зелінський провів цікаву та пізнавальну лекцію, розповівши нам багато чого нового та захоплюючого.

Таким був другий день П’ятих ВМОЧ та, зокрема, наша зустріч зі студентами Всеукраїнської Академії лідерства. Ми отримали багато нових вражень, знань та позитивних емоцій. Але ж читання продовжуються, то наші знання та вміння будуть все збагачуватися, а емоції – давати сили та наснаги рухатися тільки вперед!

Олександра Єгорова,

вихованка гуртка «Школа журналістики»

ДЦ позашкільної роботи Корабельного району,

учениця МЗОШ № 1 імені Олега Ольжича

м. Миколаєва

 

Додав: РІДНА_ШКОЛА |
Переглядів: 26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту
Форма входу