Меню сайту
Головна » Дошка оголошень » Ольжичеві читання » Ольжичеві читання

У колі знайомств – весело, креативно, цікаво
27.11.2017, 02:48

Мені видалась нагода побувати на заході "Коло знайомства" разом із учасниками П'ятих Всеукраїнських молодіжних Ольжичевих читань, що розпочалися 14-го листопада 2017 року у школі №1 ім. Олега Ольжича. Всі учасники обєдналися у чотири груп. Я потрапила до групи координатора Дмитра Бузовського.

 

Все почалось із гри під назвою "Сонечко сяє". Потрібно було повторювати рухи і слова за Дарєю - помічником координатора. Таким чином, всі учасники змогли весело познайомитись. Пізніше Юлія – ще один помічник координатора, оголосила наступне завдання: вийти і розповісти про себе та наклеїти ягідку із власним іменем на намальовану гілочку калини.

Першим почав координатор, подавши приклад, а за ним пішли й учасники. Це завдання виявилось надто цікавим, адже ми дізнались чимало про кожного із учасників. Багато хто говорив, що приїхав сюди аби знайти нових друзів із інших міст або відпочити від власних проблем і просто гарно провести час. Слухаючи, як учасники Ольжичевих читань себе представляють, я зрозуміла, що більшість із них є цілеспрямованими, впевненими у собі учнями старших класів, що просто чудово, адже це знадобиться їм у майбутньому.

Далі запропонували завдання, у якому діти мали можливість проявити свою креативність, а саме потрібно було придумати кредо групи. Послухавши різні пропозиції ми проголосували і вибрали таке кредо "Живи, твори, відчувай, змінюй". На цьому наше "Коло знайомств" розімкнулось і ми поспішили до актової зали, як виявилось, на цікаву зустріч із Віталієм Паздрієм, кандидатом економічних наук, доцентом кафедри стратегії підприємств Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, директора компанії інтелектуальних технологій.

 

Після зустрічі ми знову працювали по секціях і створювати банк ідей щодо реалізації міні-проекту до Дня толерантності.

 

На останок скажу, що день був насиченим та неймовірно цікавим, думаю, інші дні Ольжичевих читань мене здивують ще більше.

 

Настя Нагорна,

вихованка гуртка «Школа журналістики»

ДЦ позашкільної роботи

Корабельного району,

учениця гімназії №3

м. Миколаєва.

 

 

Додав: РІДНА_ШКОЛА |
Переглядів: 28 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту
Форма входу