Меню сайту
Головна » Дошка оголошень » Ольжичеві читання » Ольжичеві читання

Выдкриття читань
28.11.2017, 03:12

Глядачі підтримували учасників концерту гучними оплесками, майже не сідаючи у крісла і не шкодуючи за цим.

 

Сьогодні відбулася церемонія відкриття П'ятих Всеукраїнських Ольжичевих читань у МЗОШ №1 ім.Олега Ольжича. До актової зали запросили всіх учасниківзаключного етапу читань, які приїхали із тринадцяти областей України, наставників учнів та їх батьків.

 

Відкриття почалося із інсценування найважливіших історичних подій історії України. Далі виступав хоровий колектив "Барви" Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського із піснею "Україна це ти". Від голосів виконавців, як кажуть, мурахи бігли шкірою.

 

Після цього старшокласники розповіли від першої особи про такі видатні постаті, як Олег Ольжич, Іван Франко, Ліна Костенко, Василь Симоненко та інші (інсценізація поезії учасниці читань Таїсії Зіновєвої із Січового колегіуму, м. Запоріжжя). І, таким чином, за декілька хвилин кожен у залі прожив весь період від народження і до смерті письменників - світочів духу українського народу.

 

Далі виступав народний колектив – вокальне обєднання "Відлуння" ДЦ позашкільної роботи Корабельного району м. Миколаєва, виконавши дві чудові пісні. Цим юним вокалістам, як і досвідченим співакам хору «Барви» вдалося підняти глядачів для оплесків.

 

Далі зачитали рядки із кращих робіт учасників П'ятих Всеукраїнських Ольжичевих читань. Із цих цитат можна було зрозуміти наскільки обширно думають діти, адже кожна фраза прозвучала велично, у кожну вкладений великий сенс та душа учасника.

 

Вся зала аплодувала стоячи і Євгену Гелеверу, молодому артисту, який надзвичайно гарно виконав пісню "Я ніколи нікому тебе не віддам".

 

Далі до присутніх звернувся Микола Георгійович Матіюк - директор ЗОШ №1 ім.Олега Ольжича, який подякував усіх присутніх. Особливу увагу приділив учасникам, назвавши всі школи та вищі навчальні заклади України, із яких прибули учні й студенти.

 

Наступним виступом було неймовірне шоу «Від війни до миру» циркової майстерні Ольжича, яке, на мою думку, вразило усіх. Дві дівчинки - першокласниця і учениця школи ІІ ступеню, які займаються гімнастикою, показали дуже ніжні й водночас гарні трюки у повітрі.

 

На сцені співав хор "Барви". Він виконав дві пісні, що були не менш милозвучними від попередніх. Глядачі знову аплодували стоячи.

 

І завершив церемонію відкриття танцювальний колектив "Кураж".

 

Церемонія була неймовірною, тому на щось відволікатися навіть думки не виникало, адже на сцені завжди діялось щось цікаве, змістовне. Недарма глядачі підтримували учасників дійства гучними оплесками, майже не сідаючи у крісла і не шкодуючи за цим.

 

Настя Нагорна,

вихованка гуртка «Школа журналістики»

ДЦ позашкільної роботи

Корабельного району,

учениця гімназії №3 Корабельного району

м. Миколаєва.

 

Додав: РІДНА_ШКОЛА |
Переглядів: 31 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту
Форма входу