Меню сайту


Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Олега Ольжича – DSD-школа – поєднання традиційної педагогіки і новаторських ідей, втілення яких – задача неординарних педагогів, які через пошук, набутий досвід, самореалізацію, самоосвіту знаходять шлях до нових відкриттів, до саморозвитку. Життєві компетентності кожного учня, тобто здатність мобілізувати знання в реальній життєвій ситуації, є найактуальнішою проблемою школи.

Перша школа імені Олега Ольжича – освітня установа з інноваційними ідеями, спрямованими на підвищення технологічності, створення умов для активної соціальної дії, проектної, дослідницької діяльності не лише учнів, а й учителів.

«Не для школи, а для життя вчимося і вчимо» – такий девіз великої шкільної родини, яку очолює мудрий директор Микола Георгійович Матіюк – високоінтелектуальна, творча, принципова особистість із багаторічним досвідом та професійною майстерністю, дослідно-експериментальною діяльністю, переможець загальноміської акції «Городянин року – 2014» у номінації «Загальна середня освіта».

Уже сьогодні школа забезпечує якість навчальної діяльності, розкриває грані творчості, самореалізації, як DSD-школа (перша і єдина в області!) дає можливість ґрунтовного вивчення іноземних мов із подальшим навчанням за кордоном, а під час навчання у закладі стати учасниками і переможцями Всеукраїнського і міжнародного німецькомовного конкурсу «Молодь дебатує». Активним громадянином, особистістю, яка не буде стояти осторонь проблем суспільства, може бути лише учень, добре обізнаний з питаннями історії, політичною ситуацією та реальними потребами свого народу, з глибоким інтересом реагуватиме на локальні, національні й міжнародні проблеми. І хоча підходи до виховання гармонійної особистості в кожній країні різні, та досвід зарубіжних країн допоможе подолати ще одну прірву у педагогіці. Саме тому однією зі складових навчально-виховної діяльності є створення умов для формування в учнів ціннісного ставлення до держави і суспільства, громадянської компетентності, патріотизму, національної ідентичності через розвиток міжнародного шкільного партнерства із закладами освіти Федеративної республіки Німеччини, Польщі, Румунії, Туреччини, Грузії та інших держав Європи і світу з метою примноження національної культури й духовності суспільства.

Учнівство активно залучено до молодіжних форумів, фестивалів, конкурсів із питань світової та європейської інтеграції, участі театрального колективу «Ольжичеві таврійці» у міжнародному театральному фестивалі «Оплески» (м. Констанца, Румунія), а також до Всеукраїнських та регіональних проектів із проблем міжнародного життя: Всеукраїнської конференції старшокласників «Модель ООН. Україна» (старшокласники представили Корею і виграли кубок XVII відкритої регіональної конференції «Модель ООН. Україна. Кривий Ріг, 2017»), Міжрегіональних форумів учнівської молоді «На шляху до Європейського дому», «Слов’янський союз дитячої дипломатії» тощо.

Матеріали роботи закладу представлялися на Міжнародних виставках «Сучасні заклади освіти – 2013, 2014» (за результатами яких школу нагороджено срібною і золотою медалями у номінаціях «Міжнародна співпраця в галузі освіти», «Педагогічна майстерність – домінанта професійної дії вчителя») та «Інноватика в сучасній освіті» (лауреат І ступеня), Всеукраїнському конкурсі «Школа XXI століття».

Засвоєння демократичних цінностей учнів формується через активну, соціально значиму діяльність, а саме: участь у суспільній акції «Громадянин», реалізацію проекту «Без минулого немає майбутнього» (встановлення оновленого пам’ятника воїнам-визволителям), спільні заходи із військовослужбовцями, благодійні акції на підтримку воїнів легендарної 79-ї аеромобільної бригади, які відстоюють суверенітет і незалежність нашої держави в зоні АТО на Сході України, музейну педагогіку (діяльність культурно-просвітницького музейного комплексу) тощо.

Школа активно впроваджує експериментальну та науково-дослідницьку діяльність (науково-педагогічний проект «Інтелект України», «Школу фінансового успіху», обласний проект «Від медіаосвіти до медіакультури», проект громадянської організації «Lets do it, Ukraine!», спрямований на екологічну просвіту, збір і переробку вторинної сировини тощо).

Випускник Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Олега Ольжича – це свідомий громадянин-патріот, захисник Української держави, інтелектуальна, фізично витривала, високоморальна, психологічно стійка, соціалізована особистість, яка висловлює незаангажоване бачення суспільних проблем і здатна брати на себе відповідальність за долю України. Педагоги сучасної Першої школи формують особистість нової формації з новими поглядами і новими цінностями, яка в переломний момент історії зуміє вибрати власний шлях у напрямку демократичного європейського суспільства.

1. Дирекція школи:

 • Директор - Володимир Михайлович Заяць, учитель німецької мови вищої категорії;
 • заступники директора з навчально-виховної роботи -
  • Бондаренко Маргарита Григорівна, учитель української мови і літератури вищої категорії, учитель-методист,
  • Сидорова Наталя Петрівна, учитель фізики І категорії;
 • заступник директора з виховної роботи – Строїнова Ганна Володимирівна. учитель історії вищої категорії, учитель-методист;
 • заступник директора з адміністративно-господарської роботи – Новікова Олена Валеріївна.
 • Завідуючі кафедрами
  • початкових класів імені М.М.Сергієвої - Шарабріна Олена Олександрівна, учитель початкових класів,
  • рідної словесності та історіософії - Шпаченко Антоніна Станіславівна, учитель української мови і літератури,
  • іноземних мов - Грабовська Наталія Григорівна, учитель англійської мови,
  • природничих дисциплін і здоров’я - Бондаренко Ірина Миколаївна, учитель географії,
  • математики, інформатики і фізики - Баришник Лілія Іванівна, учитель математики,
 • секретар педагогічної ради - Яблонська Тетяна Дмитрівна, учитель початкових класів,
 • резерв заступника директора школи з навчально-виховної роботи - Грабовська Наталія Григорівна, учитель англійської мови,
 • резерв заступника директора школи з виховної роботи - Філіппова Тетяна Олександрівна, учитель початкових класів,
 • голова профспілкового комітету школи - Радул Ольга Вікторівна, учитель початкових класів,
 • редактор газети «Шкільні литаври» - Демяненко Ольга Іванівна, учитель української мови і літератури,
 • голова благодійного фонду "Рідна школа" - Рябова Марина Олександрівна,
 • голова ради школи - Чернова Ольга Костянтинівна,
 • голова піклувальної ради школи - Кіхтенко Світлана Володимирівна.

Статут школи

Свідоцтво

Структура та органи управління закладу освіти

Звіт директора

Візитація громадськості

Навчальні плани 2017-2018 н.р.

Фінансові звіти

Школа розвитку особистості «Інтелект України» Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Олега Ольжича

Бронювання військовозобов'язаних

Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Пошук
Архів записів
Друзі сайту
Форма входу