Меню сайту
Головна » 2018 » Квітень » 14 » VIII Міжнародна природознавча гра "Геліантус-2017"
11:17
VIII Міжнародна природознавча гра "Геліантус-2017"

Вітаємо переможців та учасників VIII Міжнародної природознавчої гри "Геліантус-2017"! Висловлюємо подяку координаторам конкурсу Матіюк Лідії Григорівні, учителю біології, та Сидоровій Наталі Петрівні, заступнику директора з НВР.

ПІБ

Клас

Бали

Нагорода

1

Паукова Анна

2

20.00

Диплом переможця в поч. шк.

2

Меренков Тимур

2

20.00

Диплом переможця в поч. шк.

3

Лінійчук Данило

2

18.75

Диплом переможця в поч. шк.

4

Крихта Дамір

3

20.00

Диплом переможця в поч. шк.

5

Кришталь Денис

3

20.00

Диплом переможця в поч. шк.

6

Кравченко Богдан

3

20.00

Диплом переможця в поч. шк.

7

Ісаєв Микита

3

20.00

Диплом переможця в поч. шк.

8

Єрмоліна Марія

3

20.00

Диплом переможця в поч. шк.

9

Біла Вероніка

3

20.00

Диплом переможця в поч. шк.

10

Полівода Артем

3

20.00

Диплом переможця в поч. шк.

11

Єрмоліна Мілена

3

20.00

Диплом переможця в поч. шк.

12

Хижняк Андрій

3

20.00

Диплом переможця в поч. шк.

13

Марченко Софія

3

20.00

Диплом переможця в поч. шк.

14

Лазутін Віталій

3

20.00

Диплом переможця в поч. шк.

15

Черкасова Софя

3

20.00

Диплом переможця в поч. шк.

16

Перибиковський Нікіта

3

20.00

Диплом переможця в поч. шк.

17

Калітка Георгій

3

18.75

Диплом переможця в поч. шк.

18

Дубровський Роман

3

18.75

Диплом переможця в поч. шк.

19

Бартєньєв Максим

3

18.75

Диплом переможця в поч. шк.

20

Жайворонок Нікіта

3

18.75

Диплом переможця в поч. шк.

21

Пічурін Андрій

3

18.75

Диплом переможця в поч. шк.

22

Пліщинський Дмитро

3

18.75

Диплом переможця в поч. шк.

23

Тимощенко Євгенія

3

18.75

Диплом переможця в поч. шк.

24

Пазюк Арсеній

3

18.75

Диплом переможця в поч. шк.

25

Цикош Тимофій

3

18.75

Диплом переможця в поч. шк.

26

Марченко Соломія

3

18.75

Диплом переможця в поч. шк.

27

Трошева Нонна

3

17.50

Сертифікат учасника

28

Крижановська Анастасія

3

17.50

Сертифікат учасника

29

Тарасенко Дмитро

3

17.50

Сертифікат учасника

30

Бермас Олександр

3

16.25

Сертифікат учасника

31

Маркобрун Анастасія

3

15.00

Сертифікат учасника

32

Цуканов Матвій

3

13.00

Сертифікат учасника

33

Тарасенко Валерій

3

12.00

Сертифікат учасника

34

Герасименко Марк

3

11.00

Сертифікат учасника

35

Поточняк Марія

3

10.00

Сертифікат учасника

36

Книш Яросава

4

18.75

Диплом переможця в поч. шк.

37

Безуглий Станіслав

4

12.00

Сертифікат учасника

38

Борщенко Роман

4

12.00

Сертифікат учасника

39

Ковальова Таїсія

5

21.25

Диплом ІІІ ступеня

40

Башкірьова Анастасія

5

15.00

Грамота з біології

41

Шестов Олександр

5

13.00

Сертифікат учасника

42

Бєгун Ростислав

5

13.00

Грамота з географії

43

Кононенко Діана

5

13.00

Сертифікат учасника

44

Дубінецький Назар

5

10.00

Сертифікат учасника

45

Пушкаревський Віталій

6

16.00

Грамота з хімії, Грамота з біології, Грамота з географії

46

Волянська Кіра

6

6.00

Сертифікат учасника

47

Тітушина Марія

8

13.00

Сертифікат учасника

48

Вервика Ренат

8

12.00

Сертифікат учасника

49

Лещенко Ірина

8

5.00

Сертифікат учасника

50

Ларіна Тетяна

9

20.00

Диплом ІІ ступеня

51

Зарванська Олександра

9

20.00

Диплом ІІ ступеня

52

Воробйова Крістіна

9

19.00

Диплом ІІІ ступеня

53

Шеплякова Тетяна

9

18.00

Диплом ІІІ ступеня

54

Майданюк Анжеліка

11

22.00

Диплом ІІІ ступеня

55

Сігаєва Діана

11

17.00

Грамота з біології

Переглядів: 74 | Додав: РІДНА_ШКОЛА | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Пошук
Архів записів
Друзі сайту
Форма входу